AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА
 
реклама на сайте

Микола Ставицький про децентралізацію у Генічеському районі

Микола Ставицький про децентралізацію у Генічеському районі


Питання децентаралізації є дуже принциповим. На прохання мешканців, депутат облради ради Микола Ставицький відвідав с. Стрілкове Генічеського району з робочим візитом, та взяв участь в громадських обговореннях з мешканцями селищ Стрілкове та Щасливцеве, щодо створення ОТГ на їх території.

Існує два варіанти створення об'єднаної територіальної громади. Частина учасників слухань прагнуть створення окремої ОТГ на базі цих двох селищ. Інша частина прагне доєднатися до Генічеська. У тих і інших є вісомі доводи щодо своєї позиції.

У своєму виступі Микола Ставицький звернувся до людей та попросив їх вкрай серйозно підійти то питання майбутнього об'єднання, бо дуже легко сьогодні створити ОТГ, але технології виходу з неї немає в природі.

Херсонська обласна рада пильно слідкує за їх проблемою та готова всіляко допомогти консультаціями та розясеннями щодо незрозумілих моментів в цьому надважливому питанні.

"Запрошую ініціативну групу від вищезазначених населених пунктів до Херсону, щоби вже спокійно, залучивши спеціалістів по усім потрібним напрямкам, разом знайти вихід з цієї складної ситуації", - закінчив виступ депутат.

Громада тепло прийняла емоційний виступ Миколи Ставицького, а вигук: "Слава Україні!" єдиноголосно вигукнула: "Героям Слава!"
Тож міф про сепаратистів в Стрілковому успішно розвінчано.скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 
 
Copyright © 2017 http://azovnews.in.ua/ All Rights Reserved.