AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА
 
реклама на сайте

Начальник херсонської юстиції взяв під особистий контроль питання рейдерського захоплення землі у Скадовському районі

Начальник херсонської юстиції взяв під особистий контроль питання рейдерського захоплення землі у Скадовському районі


На Херсонщині створено антирейдерський аграрний штаб при Херсонській ОДА з метою оперативного реагування на спроби рейдерських захоплень земель або вирощеного фермерами урожаю.

Сьогодні начальником Головного територіального управління юстиції Костянтином Хутковським було ініційовано та проведено зустріч з головою Благодатненської селищної ради Василем Козаком, фермером Віктором Андрущуком, його адвокатом та заступником начальника відділу у Скадовському районі Головного Держгеокадастру у Херсонській області Олександром Баєшу, оскільки, як заступник Голови антирейдерського штабу не міг залишитись осторонь проблеми яка склалася у Скадовському районі.

Так, фермер стверджує, що засіяв власне поле озимим ячменем, але урожай зібрати не зміг. Він нам надав копію державного акту на право довічного успадковуваного володіння цією земельною ділянкою 13,3 гектар.

Голова сільради в свою чергу стверджує, що фермер здійснив самозахват землі, оскільки акт недійсний. Окрім цього, Василь Козак наголосив, що має намір виділити землю учасникам АТО, про що, як підтвердив представник Держгеокадастру Скадовського району, є письмове звернення сільського голови.

Начальник херсонської юстиції взяв під особистий контроль питання рейдерського захоплення землі у Скадовському районі


Костянтин Хутковський вказане питання взяв на особистий контроль. Вже на наступному засіданні штабу буде винесено цю справу на розгляд та ініційовано проведення перевірок наданих сторонами документів та надано їм правову оцінку і допомогу.

Нагадаємо, якщо Ви вважаєте, що відносно вашого майна були спроби рейдерського захоплення або інші незаконні дії у напрямку заволодіння землею чи збіжжям, звертайтеся за телефонами "гарячої лінії": (066)877-53-89 та (098)981-65-12, повідомляє прес-служба Головного територіального управління юстиції у Херсонській області.
Джерелоскачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 
 
Copyright © 2017 http://azovnews.in.ua/ All Rights Reserved.