AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА
 
реклама на сайте

Колишні Посли США в Україні цікавляться Херсонщиною - Путілов (фото)

Колишні Посли США в Україні цікавляться Херсонщиною - Путілов (фото)

Перебуваючи з робочим візитом у США Андрій Путілов мав нагоду зустрітися з колишніми Послами США в Україні - Джоном Едвардом Гербстом та Вільямом Тейлором. Вони працювали в нашій країні з 2003 по 2009 року, а зараз працюють у міжнародних інституціях, вивчаючи ситуацію в Україні. Тож була можливість обмінятись думками.

Як каже Андрій Путілов, спілкування було надзвичайно цікавим. Зокрема, зустрічі відбулися в Атлантичній раді та Інституті миру, в яких поважні та досвідчені дипломати працюють з українською тематикою та консультують політиків, бізнес та медіа, щодо справ в Україні.

- Ми одразу домовилися, що обидва фахівця включать Херсон в програму своїх візитів в Україні, оскільки їм цікаво познайомитися з ситуацією в регіоні станом на зараз, враховуючи, що свого часу вони неодноразово бували на Херсонщині. Для нас експертна думка та оцінки таких поважних людей будуть надзвичайно важливими та цікавими. Тож розраховуємо на співпрацю, - повідомив Андрій Путілов.

Колишні Посли США в Україні цікавляться Херсонщиною - Путілов (фото)
скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 
 
Copyright © 2017 http://azovnews.in.ua/ All Rights Reserved.