AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА
 
реклама на сайте

Відчувається, що США підтримують Україну - Путілов

Відчувається, що США підтримують Україну - Путілов

В ходіробочого візиту у США, який тривав з 9 по 13 квітня, Андрій Путілов провів декілька зустрічей з конгресменами, політиками, бізнесменами та предстпаниками міжнародних інституцій, які працюють в Україні.

Зокрема, відбулась зустріч з конгресменом Діною Тітус. Вона неодноразово відвідувала Україну та інші країни колишнього радянського простору. Добре знає ситуацію загалом в Україні та дуже цікавиться Херсонщиною.

- Ми домовилися про зустріч в Херсоні, а також про співпрацю на регіональному рівні. Крім того, подякував Діну за підтримку в Конгресі всіх питань по України. Вона послідовний борець за санкції проти Росії, зупинку війни та мир на Сході!, - зазначив Андрій Путілов.

Загалом, як підкреслив Путілов, з боку представників політичних, державних кіл США відчувається підтримка України, їх зацікавленість в ситуації по Херсонщині.скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 
 
Copyright © 2017 http://azovnews.in.ua/ All Rights Reserved.