AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА
 
реклама на сайте

Україна має надійних союзників у США - Путілов

Україна має надійних союзників у США - Путілов

Зустрічі з діючими американськими політиками - це можливість зав‘язати нові контакти та обговорити перспективні проекти для Херсонщини та загалом України, підкреслює Андрій Путілов, розповідаючи про робочій візит до США.

- Мав честь зустрітися з дуже досвідченими Конгресменами та політиками вищого рівня, як то Майкл Карпентер, який нині очолює офіс Байдена, а також готується до наступних виборів! Також провів зустріч у Державному департаменті США з провідними фахівцями, які займаються Україною. Це якраз співпало з призначенням державним секретарем Майка Помпео, який повністю на стороні України та є надійним союзником! Крім цього провів кілька зустрічей в NED та Національно-демократичному інституті міжнародних відносин США, - розповів Андрій Путілов та підкреслив, що під час спілкування відчувається підтримка України. Важливо, що постійно відбувався обмін думками. Це дозволяє американським партнерам більш детально дізнаватись про ті зміни, які відбуваються у нашій країні, відчувати настрої та будувати співпрацю між країнами.
скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 
 
Copyright © 2017 http://azovnews.in.ua/ All Rights Reserved.