AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА
 
реклама на сайте

21 червня святкове відкриття Школи плавання Андрія Путілова

21 червня святкове відкриття Школи плавання Андрія Путілова


21-го червня о 10:00 відбудеться святкове відкриття 10-ї ювілейної Школи дитячого плавання Андрія Путілова. Місце зустрічі – Гідропарк.

Школа плавання Андрія Путілова запрошує дітей та батьків на святкове відкриття 10-го ювілейного сезону. Чекаємо на хлопчиків та дівчаток, які бажають навчитися впевнено поводитися на воді, цікаво провести час на заняттях з кваліфікованими інструкторами, отримати гарні емоції та нових друзів.

«Кожен рік ми розпочинаємо новий сезон Школи плавання зі свята для дітей, бо це початок літа, у діточок гарний настрій від того, що розпочалися канікули», - каже ініціатор Школи Андрій Путілов.

«За багато років роботи ми отримали сотні гарних відгуків та слів подяки від батьків, чиї діти навчилися плавати під час наших занять. Це дуже надихає та додає впевненості, що ми робимо потрібну справу, дбаємо про безпеку дітей, виховуємо в них навички поводження на воді. Цікаво, що перші наші випускники вже самі стали батьками та, сподіваюсь, теж приведуть своїх дітей до Школи», - додає він.
Місце проведення Школи незмінне вже 10 років - це пляж у Гідропарку. Адміністратори та інструктори чекають на діточок з 10 до 13 години з понеділка по суботу на цікаві тренування. Записуйтесь у Школу плавання! Приходьте 21 червня на святкове відкриття Школи!скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 
 
Copyright © 2017 http://azovnews.in.ua/ All Rights Reserved.