AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА
 
реклама на сайте

Бурбак: сесії Чернівецької облради схожі на з’їзди КПРС часів Леоніда Брежнєва

Бурбак: сесії Чернівецької облради схожі на з’їзди КПРС часів Леоніда Брежнєва

Максим Бурбак на своїй сторінці в соціальній мережі facebook повідомив про те, що: - Завжди говорив, що сесії Чернівецької облради схожі на з’їзди КПРС часів Леоніда Брежнєва. Але сьогодні рада перевершила саму себе. Найголовніше питання майбутнього області, схвалення змін до перспективного плану розвитку, прийняли без жодного обговорення. Певно дуже боялось керівництво облдержадміністрації та облради відкритої дискусії та запитань від керівників ОТГ, які були присутні в сесійній залі, щодо процедури формування проекту рішення, щодо численних порушень методології створення громад затвердженої Кабміном. Попереду позови до суду стосовно незаконності цього рішення. І знову буде черговий програш облради в судах. Досвід Сокирянської ОТГ, яка в суді захистила свої права і суд визнав попереднє рішення облради незаконним, це підтверджує. Але ніхто аргументів не чув і не хотів чути. Свято загального одобрямса !!! Так реформи не проводяться! Так вони компроментуються!
Дискредитація однієї з найуспішніших реформ повинна стати головною темою перевірки діяльності Чернівецької ОДА комісією Кабміну, яка розпочала свою роботу в області цього понеділка. Вкотре переконався - кадрові зміни невідворотні. - написав він.
скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 
 
Copyright © 2017 http://azovnews.in.ua/ All Rights Reserved.