AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА
 
реклама на сайте

Нарешті маю трохи вільного часу для нової книги - Максим Бурбак

Нарешті маю трохи вільного часу для нової книги -  Максим Бурбак

Максим Бурбак на своїй сторінці в соціальній мережі facebook повідомив про те, що: - Нарешті маю трохи вільного часу для нової книги. Не зміг не поділитись частиною прочитаного, особливо після останніх подій в Чернівецькій міськраді.
«Вже давно пора покласти край вашій присутності в цій залі, яку ви осквернили порушенням всіх мислимих чеснот і заплямували проявом всіх існуючих вад. Ви, збіговисько розкольників і ворогів усього, що зветься добрим урядуванням, ви, зграя найманих розбійників, які мріють, щоб Ісав продав вашу країну за миску юшки, а Юда зрадив вашого Бога за жменю монет, чи залишилася у вас хоч крапля чесноти?
Чи є в світі хоч один порок, який не був би вам близький? У вас не більше віри, ніж у мого коня; ваш бог - золото; чи є серед вас хоч один, хто не продав свою совість за хабарі?»

Дуже влучно сказано. Все точнісінько про запроданську депутатську більшість Чернівецької міськради. Уже 5 століть минуло. Людство придумало айфони, запустило у космос кораблі і автомобілі, але так і не позбулось ницих своїх вад, які й досі керують деякими представниками двоногих: заздрість, жадібність, підлість і тд.

«Важко вибрати з вас того, хто найменше піклується про благо Співдружності! Ви, брудні повії, хіба ви не осквернили це святе місце, хіба ж не обернули ви храм Божий в лігво злодіїв своїми аморальними принципами і гидкими вчинками? Ви стали нестерпно огидні всьому народу; люди вас обрали сюди для того, щоб ви полегшували їхнє життя, а ви стали для них найтяжчим з усіх лих».

Це відома промова лорд-протектора Англії Олівера Кромвеля у 1653 році у Вестмінстерському залі до депутатів «Куцого» парламенту Англії. Ця промова, а особливо її завершення, стала історичною. І не один раз, протягом століть, була повторена заключна фраза цієї промови.

" Геть, ідіть геть! Покваптеся! Ви, продажні раби, йдіть! Геть! І заберіть цю блискучу цяцьку, і двері замкніть. Іменем Бога, геть!" - написав він.
скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 
 
Copyright © 2017 http://azovnews.in.ua/ All Rights Reserved.