AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА
 
реклама на сайте

Скільки на Херсонщині мільйонерів?

Скільки на Херсонщині мільйонерів?


"Цього року на Херсонщині офіційно зареєтрували 40 мільйонерів. Наймолодшому з них - 18, найстаршому - 71 рік", - заявили на Прес-конференції представники Державної фіксальної служби в Україні.

Найбільше мільйонерів проживає у Херсоні - 29 чоловік, 4 - у Каховці та по 2 - у Новій Каховці і Голій Пристані відповідно.

Кампанія декларування доходів тривала до 3 травня. Було подано понад 32 тис. декларацій, загальна сума доходів за минулий рік складає 611 млн.грн.

Найчисельнішими платниками податків на Херсонщині залишаються одноосібники, тобто ті громадяни, які отримали прибуток від продажу сільськогосподарської продукції, вирощеної на власній землі - майже 100 млн.грн.

Окрім того, цього року громадяни використали своє право на податкову знижку. Майже 1000 людей отримали з бюджету 1,2 млн.грн.

З кожним роком все більше громадян добровільно декларують свої доходи та не приховують статків - таким чином зростає податкова культура суспільства.скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 
 
Copyright © 2017 http://azovnews.in.ua/ All Rights Reserved.