AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА
 
реклама на сайте

КП "Арабатська стрілка" тепер під наглядом

КП "Арабатська стрілка" тепер під наглядом


29 травня голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер провів нараду з приводу роботи КП бази відпочинку «Арабатська Стрілка». У ході засідання виникло дуже багато питань до в.о. керівника КП Олександра Парицького. Співробітників апарату обласної ради, депутатів, які були присутні на зустрічі цікавили готовність бази відпочинку до курортного сезону.

«Неважливо, скільки часу ви проводите на роботі, важливий результат. А результат по базі відпочинку «Арабатська Стрілка» – повний безлад!», – заявив Владислав Мангер.

Після детальної перевірки підприємства, комісія обласної ради на чолі з начальником управління розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад області Артуром Овсепяном встановила ряд грубих порушень.

«При відвідуванні пансіонату ми виявили цілий ряд недоліків у веденні бухгалтерії, в роботі парковки, веденні документації і т.д. Все це говорить про те, що вам потрібна постійна допомога і контроль за діями», – зазначила заступник начальника управління Ірина Литвинова. Після чого зачитала акт проведення перевірки з усіма зазначеними порушеннями.

«Крім того, ми впевнені, що ви недостатньо використовуєте наявний ресурс. Підприємство може приносити дохід в рази більше», – резюмував Артур Овсепян.

Слід зазначити, що пояснення в.о. керівника бази відпочинку «Арабатська Стрілка» були непереконливі для присутніх. Тому Владислав Мангер прийняв рішення, з яким погодилися всі учасники зборів.

«Ви там набудували «будиночків» нібито для своїх співробітників, хоча, знали, що цього робити неможна. Це не ваша земля, і не моя, а власність громади. Ваші невиразні відповіді дають мені всі підстави думати, що ви не володієте ситуацією і слабо розумієте, навіщо призначені виконуючим обов’язки. У ці дні ми створимо Наглядову раду, куди увійдуть по одному депутату з кожної фракції і кілька людей з апарату обласної ради. Без узгодження своїх дій з цими людьми ви більше не зробите жодного кроку. А на найближчій сесії обласної ради ми приймемо новий Статут цього підприємства, де всі дії і відповідальність керівника будуть прописані детально», – заявив Владислав Мангер.

Також голова обласної ради розпорядився, щоб до 6 червня керівник КП надав обласній раді новий фінансовий план зі збільшенням заробітків підприємства. У свою чергу фахівці апарату облради підготують такий же документ з урахуванням можливих додаткових заробітків для бази відпочинку «Арабатська Стрілка».
Джерелоскачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 
 
Copyright © 2017 http://azovnews.in.ua/ All Rights Reserved.