AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА
 
реклама на сайте

Храмове свято церкви Святої Трійці відвідало багато городян з різних мікрорайонів міста

Храмове свято церкви Святої Трійці відвідало багато городян з різних мікрорайонів міста


Сьогодні в єдиному у Херсоні храмі, освяченому на честь свята Трійці, відбулось урочисте богослужіння, яке очолив архієпископ Херсонський і Таврійський Даміан.

Після традиційного освячення зелені у Свято-Троїцькому сквері всіх гостей запросили до святкової трапези і перегляду концертної програми. День Святої Трійці, або як ще називають П’ятидесятницю, вважають днем народження християнської церкви.

«На 50-й день після Воскресіння Христового в Єрусалимі зібрались представники багатьох народностей. 12 апостолів, після того як на них зійшов Дух Святий, почали говорити різними мовами і проповідувати вчення Спасителя. Цього дня перші 3 тисячі доєднались до учнів Христа і створили першу Церкву як єдиний шлях до Царства Небесного. Це важливий день в житті християн. Тільки Дух Святий може відродити людину, наблизити її до Бога, стати на шлях служіння іншим», – розповів настоятель храму Святої Тройці, священик Євген Сидоренко.

Тиждень після Трійці у народі називають «зеленими святами». Зелень як символ природи, всього живого, взагалі – життя. У Свято-Троїцькому сквері просто неба возносились молитви до Бога, були освячені традиційні букети із квітів та духмяних трав, клечання. Традиційно на храмове свято правління благодійного фонду «Софія» вручило відзнаки тим, хто впродовж року допомагав нужденним. На свято запрошені представники влади, друзі храму.

Розділити радість храмового свята цьогоріч прийшла рекордна кількість городян. Для гостей приготували традиційне на храмове свято пригощання з дотриманням козацьких звичаїв. Закінчилось святкування концертною програмою за участі творчих колективів Херсона.
Джерелоскачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 
 
Copyright © 2017 http://azovnews.in.ua/ All Rights Reserved.