AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА
 
реклама на сайте

Юстиція Херсонщини продовжує боротися із булінгом у шкільному середовищі..

Старшокласники Херсонської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради зустрілися із представниками Херсонської юстиції аби разом з’ясувати, чому агресія та цькування на шкільній лаві – згубне явище.
Учні дізналися про види, причини та негативні наслідки булінгу, які принесуть дискомфорт у колективну атмосферу. Важливо розуміти, що у конфлікті винний не лише булер, а й пасивний спостерігач, що виявляє толерантність до проявів жорстокості та не бачить небезпеки у тому, що поряд відбувається порушення людських прав.
Хлопці та дівчата погодились, що у дружньому колективі навчатися набагато легше, адже на вирішення конфліктів витрачається багато уваги, яку можна було б витратити на навчання, пізнання світу, щасливе дитинство.
Юстиція Херсонської області впевнена, що взаємоповага та взаємопорятунок – показник людяності, який потрібно підвищувати, з кожним роком, аби прояви злості та агресії стали лише включенням з правил.
Юстиція Херсонщини продовжує боротися із булінгом у шкільному середовищі..
скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 
 
Copyright © 2017 http://azovnews.in.ua/ All Rights Reserved.