AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА
 
реклама на сайте

Турист, знай свої права!

Під час фестивалю «Херсон туристичний» 19 травня офіційно відкрили міський туристичний сезон. До цього свята долучилась і команда обласної юстиції. Більше тисячі херсонців завітали на набережну, аби знайти для себе щось цікаве.
Коли ви збираєте валізи на відпочинок, то берете з собою найбільш необхідні речі. Але є те, що просто неможливо забути і не взяти з собою у подорож. Це власні права та обов’язки.
Більш детально про це можна було дізнатись на справжній правовій галявині, яку облаштували фахівці Херсонської юстиції. Кожен гість свята міг знайти для себе щось цікаве: діти разом із Юстимчиком, Юстинкою та котиком Ямпиком і правниками розфарбовували правові розмальовки, відгадували загадки та виконували руханки. Дорослі ж могли не лише отримати правові консультації. А й дізнатись, які права та обов’язки мають туристи в Україні. Для цього Херсонська юстиція розробила спеціальні буклети.
Також херсонці дізнались про інші проекти міністерства юстиції: «Відповідальне батьківство», як отримати послуги муніципальної няні та особливості виїзду дитини за кордон.
Також усі бажаючі могли зробити фото на фоні яскравих фотозон.
- Ми працюємо над тим, аби мешканці Херсонщини ставали більш право свідомими та підвіщували власну правову культуру. Для цього ми беремо участь та організовуємо різноманітні заходи, проводимо лекції та уроки для студентів і школярів. Чим більш правосвідомими ставатимуть громадяни – тим більш успішною та розвиненою буде наша країна. – зазначив керівник Херсонської юстиції Костянтин Хутковський.
Турист, знай свої права!
скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 
 
Copyright © 2017 http://azovnews.in.ua/ All Rights Reserved.