AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА
 
реклама на сайте

У Чернівецькій області реформу охорони здоров’я обговорили на професійному рівні

У Чернівецькій області реформу охорони здоров’я обговорили на професійному рівні


Сьогодні народний депутат Максим Бурбак разом з головою Чернівецької ОДА Олександром Фищуком зустрілися з керівниками лікувально - профілактичних закладів області.

Спершу привітали медиків з їх професійним святом. Обговорили початок реформи охорони здоров ‘я в Україні. Зокрема, законопроект №6327 «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг», за який в першому читанні проголосувала фракція «Народний Фронт».

Ще під час останньої зустрічі з медиками Буковини, де йшлося про позицію «Народного Фронту» щодо створення 3-х госпітальних округів в Чернівецькій області, Максим Бурбак пообіцяв, що реформа охорони здоров’я обов’язково обговорюватиметься на професійному рівні, будуть спільно зважуватись усі ризики, враховуватимуться пропозиції.

Сьогодні відбулась змістовна та жвава дискусія, за результатами якої будуть розроблені та оформлені поправки до законопроекту №6327 і які, відповідно до процедури, будуть внесені Максимом Бурбаком до другого читання.

Поправки стосуватимуться гарантування надання медичних послуг учасникам бойових дій. Обов’язково буде передбачено систему прав і обов’язків як пацієнтів так і лікарів, а також чітко виписано повний вичерпний перелік медичних послуг, які входять до державного гарантованого пакету (ст.5 даного законопроекту).

"Приємно вразило, що жодного голосу проти реформи охорони здоров’я не було. А таке широке відкрите фахове обговорення змін в нашій державі в нашій області вже стало позитивною практикою", - прокоментував Максим Бурбак.скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 
 
Copyright © 2017 http://azovnews.in.ua/ All Rights Reserved.