AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА
 
реклама на сайте

Як спека впливає на настрій і поведінку людей: думка експертів

Як спека впливає на настрій і поведінку людей: думка експертів


Експерти виявили, що високі температури впливають на настрій і поведінку людей, наприклад, у спеку люди уникають просоціальних вчинків. На думку вчених, причина - у виснаженні і зневодненні організму.

Також було встановлено, що при високих температурах працівники на 50% рідше допомагали клієнтам і будь-що пропонували. Потім фахівці провели оплачуване онлайн-опитування. Половині учасників запропонували згадати день, коли вони страждали від спеки. Після завершення опитування респондентів попросили допомогти з іншим дослідженням, але безкоштовно. Лише 30% учасників, які згадували про спеку, погодилися допомогти в порівнянні з 75% з тих, хто про спеку не згадував.

В останньому експерименті брали участь дві групи добровольців. Одні сиділи в задушливій кімнаті, а решта - в прохолодній. Дослідники з'ясували, що в задушливій кімнаті люди заповнювали анкети рідше, ніж у прохолодній. Духота в шість разів знижувала якість і зменшувала кількість відповідей. За даними попередніх досліджень, у спекотну погоду люди стають агресивнішими. Крім того, відомо, що рівень злочинності влітку досягає піку.
Джерелоскачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 
 
Copyright © 2017 http://azovnews.in.ua/ All Rights Reserved.