AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА
 
реклама на сайте

У Херсоні фахівці юстиції провели зустріч з аграріями області

У Херсоні фахівці юстиції провели зустріч з аграріями області

Херсонщина – багатий аграрний край. А літо, як раз пора збору урожаю. У розпал сезону діяльності фермерських господарств херсонська юстиція разом із аграріями провела "круглий стіл" про захист прав власності, в тому числі і завдяки "Антирейдерському закону".

А для фермерів, наразі, це особливо важливо, адже в сусідніх областях нещодавно були виявлені випадки рейдерських захоплень фермерських землеволодінь.

Головне територіальне управління юстиції у Херсонській області, аби запобігти подібним випадкам на теритрії області, провело захід з метою інформування представників аграрного сектору про основні положення "Антирейдерського закону", який покликаний захищати нерухомість кожного громадянина, та запровадження Міністерством юстиції України інноваційного та дієвого механізму захисту власних прав у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та державної реєстрації бізнесу.

Суть закону полягає у зверненні до Міністерства юстиції України або його територіальних органів зі скаргою.

Для забезпечення розгляду скарг, Головним територіальним управлінням юстиції у Херсонській області утворено постійно діючу комісію з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації, яка оцінює правомірність дій державного реєстратора та відповідним чином реагує на скаргу. Діяльність комісії грунтується на таких принципах: безоплатність процедури, стислі строки розгляду звернення, відсутність процесуальної складності для скаржника.

На відміну від судової тяганини, яка раніше була єдиним можливим способом відстояти свої права і подекуди затягувалася на кілька років, дана процедура дає можливість швидко відреагувати на спробу захоплення. Відповідно, рейдерам дуже складно перепродати захоплене майно за такий короткий проміжок часу.

Учасники круглого столу задавали запитання з практичного застосування антирейдерського законодавства, на які отримували вичерпні відповіді фахівців юстиції.

У Херсоні фахівці юстиції провели зустріч з аграріями області


По завершенню зустрічі, керівник територіального органу юстиції Костянтин Хутковський наголосив на тому, що своєчасне реагування зможе допомогти врятувати від незаконних дій власність фермерських господарств.

Саме задля оперативної допомоги постраждалим від незаконних реєстраційних дій з нерухомістю, при Головному територіальному управлінні юстиції у Херсонській області утворено комісію з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації та запроваджено гарячу телефонну лінію для консультування громадян із зазначених питань: 098-981-65-12 та 066-877-53-89.

«Фахівці Головного територіального управління юстиції у Херсонській області завжди напоготові захищати власність громадян», - зазначив очільник обласної юстиції.
Джерело

У Херсоні фахівці юстиції провели зустріч з аграріями області
скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 
 
Copyright © 2017 http://azovnews.in.ua/ All Rights Reserved.