AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА
 
реклама на сайте

У Херсоні депутати не соромляться ділити міський бюджет.

У Херсоні депутати не соромляться ділити міський бюджет.

Після 5 місяців роботи, новий депутатський корпус зважився ділити міський бюджет. Так на найближчій сесії міськради, яка відбудеться в кінці цього місяця, буде вирішуватися питання про створення «Депутатського фонду».
Є підстави вважати, що рішення буде позитивним, адже даний проект без проблем проходить всі депутатські комісії.

Що й не дивно - кожен депутат отримає півмільйона.
Загалом, ціна питання 27 мільйонів гривень - це ті, гроші за допомогою яких можна вирішити багато важливих проблем міста, починаючи від ремонту доріг і закінчуючи необхідним обладнанням для лікарень - як приклад, варіантів багато, де по справжньому потрібні фінанси цього «горе фонду».
У соціальній мережі Facebook громадськість активно обговорює цю "витівку" депутатів, яку палко відстоює представник ВО «Батьківщини» у міській раді Дмитро Ільченко.

На коментарі Народного депутата України Андрія Гордєєва – «В мене таке враження, що наші депутати Херсонської міської ради заплуталися у трьох соснах...», Дмитро відповідає, що це все маячня і в місті щось працює виключно завдяки депутатським комісіям. За те на прохання активіста соціальної мережі про купівлю 3-х нових тролейбусів замість фонду, Ільченко ніяк не відреагував.

Через такі «фінансові махінації» міськради, громадськість згадала про вагоме значення Першого заступника в особі Пастуха І. А.

Раніше міський голова Володимир Миколаєнко в одному із інтерв'ю в місцевих ЗМІ, говорив про те, що це все ігри в політику, є зручні люди, а є ні. Депутати постійно вимагають відставку Пастуха, мер запитує – чому, а відповісти ніхто не може.

Тепер стає зрозуміло, чому прибрали Ігоря Пастуха і чим він так насолив депутатам, не може бути збігом, його відставка і тут же створення «Депутатського фонду».

Користувачі соц. мережі Facebook пишуть – «Що під час роботи Пастуха такого не було».

Херсонцям залишається чекати сесію міської ради, і втручання в рішення про «Депутатський фонд» як громадськості, так Народних та обласних депутатів.
За матеріалами інтернет-ЗМІ Херсон Info24скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 
 
Copyright © 2017 http://azovnews.in.ua/ All Rights Reserved.