AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА
 
реклама на сайте

На Херсонщині розпочинають роботу мобільні точки доступу до безоплатної правової допомоги

На Херсонщині розпочинають роботу мобільні точки доступу до безоплатної правової допомоги


На початку серпня у Херсонській області розпочав свою роботу оперативний штаб із забезпечення прав і свобод власників земель чи збіжжя, метою якого є оперативне реагування на спроби рейдерських захоплень землі чи зібраного урожаю.

У розпал сільськогосподарського сезону забезпечення безоплатною правовою допомогою власників земель, плодово-садових насаджень та врожаю набуває особливої актуальності.

Тому з наступного тижня на території області також розпочинають діяти мобільні точки доступу до системи безоплатної правової допомоги, утворені об’єднаними зусиллями Головного територіального управління юстиції у Херсонській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області.

Кожен житель, навіть найвіддаленіших та найменших сіл та селищ, має право знати свої права, та вміти їх захищати.

Першими, кого консультуватиме робоча група на чолі з начальником територіального органу юстиції Костянтином Хутковським та директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області Мариною Єлисєєвою стануть жителі смт Чаплинка та селища Христівка Чаплинського району вже 17 серпня.

18 серпня локальний мобільний пункт прийматиме громадян у селищах Станіслав та Широка Балка Білозерського району, повідомляє Головне територіальне управління юстиції у Херсонській області.скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 
 
Copyright © 2017 http://azovnews.in.ua/ All Rights Reserved.