AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА
 
реклама на сайте

Херсон повторить долю Львова: "сміттєва" проблема потребує негайного вирішення

Херсон повторить долю Львова: "сміттєва" проблема потребує негайного вирішення


Екологічна ситуація в Херсоні досягла свого піку, а питання функціонування міського сміттєзвалища потребує негайного вирішення.

Проблема перероблення та утилізації твердих побутових відходів багаторічна і поки що відкрита. Про необхідність її вирішення у мерії Херсона вже давно ведуться дискусії, але реального результату немає: то з технологією ніяк не визначаться, то з інвесторами... Загалом, далі розмов справа не йде.

Сьогодні на території міста розташовано найбільше звалище Херсонщини. Це - єдине місце приймання та захоронення твердих побутових відходів Херсона та прилеглих до нього територій.

Полігон, який, за документами, є просто звалищем, функціонує у Херсоні ще з 1968 року. Термін його експлуатації, за паспортом, скінчився ще 1 січня цього року. При цьому проблему в Херсонській мерії замовчують і чомусь вперто не вирішують, порушуючи, при цьому, Закон України «Про відходи». Тож не дивує, що керманичі Херсона проігнорували робочий виїзд, хоча факсограму із запрошенням до приймальні мера було надіслано 14 серпня.

Директор Департаменту екології та природних ресурсів Херсонської ОДА Юрій Попутько зазначає, що станом на 01.01.2017 року кількість видалених відходів на міському звалищі становить уже 3887,456 тис.тонн. Окрім того, проблема нестачі місця на звалищі не найнебезпечніша. Більшу частину полігону накривають ґрунтові води, які йдуть у херсонський водопровід.

Сортування відходів на сміттєзвалищі не здійснюється, а їх приймання проводиться без зважування. Наразі Національна поліція вже почала досудове розслідування за фактом підробки документів, а саме - внесення неправдивих даних у паспорт в частині терміну експлуатації звалища.

Така критична ситуація змусила втрутитись до справ міста керівництво області. Вчора відбувся виїзд робочої групи на Херсонський полігон. Результати перевірки такі:

- захоронення відходів на сміттєзвалищі здійснюється з порушенням технологічного регламенту;
- зважування відходів при прийнятті на сміттєзвалище не відбувається;
- не проведено оцінку впливу на довкілля діяльності із захоронення відходів на сміттєзвалищі;
- відсутній дозвіл на викиди забруднювальних речовин в атмосферне повітря.

Сміттєзвалище у жахливому стані: по периметру полігону блукають безпритульні тварини, сміття розпорошують зграї птахів, жодні із запобіжних мір не працюють.

Експертами було відібрано проби ґрунту та повітря.

Крім того, виявлено факт незаконного сортування сміття, - на сусідній зі сміттєзвалищем земельній ділянці розташовано цех, у якому діти та безпритульні сортують пластик, скло, папір, металеві вироби.

Сподіваємося, що найближчим часом "сміттєве" питання буде вирішено, адже якщо негайно не розпочати діяти, то нашому місту загрожує екологічна катастрофа всеукраїнського масштабу.скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 
 
Copyright © 2017 http://azovnews.in.ua/ All Rights Reserved.