AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА
 
реклама на сайте

Як у Генічеському районі відзначили День Незалежності

Як у Генічеському районі відзначили День Незалежності


24 серпня, в Генічеському районі відназначали найбільше державне свято України — День Незалежності. Святкові заходи розпочалися зранку «Парадом вишиванок».

Сотні генічан та гостей міста, одягнених в національне вбрання та в вишиванки, пройшлися від майданчика державності до районного Будинку культури.

Як у Генічеському районі відзначили День Незалежності


Відзначимо, що цьогоріч у «Параді вишиванок» прийняла участь рекордно кількість учасників. Найбільш приємно, що багато було молоді та дітей.

Повний зал глядачив зібрав і святковий концерт «Незалежність у тобі», де керівники району та міста вітали мешканців району зі святом, а найкращі були відзначені Подяками.

Як у Генічеському районі відзначили День Незалежності


Сподобався глядачам і виступ місцевих артистів. А фінальну пісню зал співав разом з солістами стоячи.

З негативного відзначимо ігноруванння депутатами в Генічеську святкування державних свят. Так, сьогодні на заходах були помічені 6 депутатів Геніческої міськради та лише 3 районних обранців.Масово відзначали сьогодні свято і в селищі Рикове. З 7 години ранку тут почалась святкова ярмарка, де свою продукцію представили Мелітопольский мясокомбінат (ковбаси), ТОВ «Дніпро» (кондитерські та хлібні вироби), ТОВ «Агрофірма імені Шевченко» (продукция харчосмакової фабрики), Партизанський елеватор та місцеві фермери.

Відбувся в Риковому і конкурс національних костюмів: українських, кримскотатарських і турецьких. Переможці від селищної ради отримали подарунки та призи.

Як у Генічеському районі відзначили День Незалежності


А ще в Риковому багато співали, веселились та приймали участь в різноманітних конкурсах. Святкову спартакіаду разом з головою Партизанської селищної ради Олександром Галицьким відкривав голова Генічеської райдержадміністрації Олександр Воробйов, який приїхав поздоровити с Днем Незалежності місцевих мешканців.

А закінчився День Незалежності в Риковому великим святковим концертом, де головною зіркою була учасниця телепроекту Х-Фактор Яна Донеллі.
Джерело

скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 
 
Copyright © 2017 http://azovnews.in.ua/ All Rights Reserved.