AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА
 
реклама на сайте

Збір урожаю став причиною збройного масового заворушення на Херсонщині: справу розглядає штаб із забезпечення прав і свобод власників земель

Збір урожаю став причиною збройного масового заворушення на Херсонщині: справу розглядає штаб із забезпечення прав і свобод власників земель


28 серпня проведено позачергове засідання оперативного штабу із забезпечення прав і свобод власників земель чи збіжжя у Херсонській області, створеного за ініціативи Міністра юстиції України Павла Петренка.

Приводом для проведення засідання стала ситуація, яка склалася на території Надеждівської сільської ради Чаплинського району.

На телефон «гарячої лінії» Головного територіального управління юстиції у Херсонській області надійшли звернення власників земельних ділянок з приводу незаконних дій невстановлених осіб щодо захоплення збіжжя та позбавлення їх права власності на земельні ділянки.

Збір урожаю став причиною збройного масового заворушення на Херсонщині: справу розглядає штаб із забезпечення прав і свобод власників земель


Членами оперативного штабу було встановлено, що між представниками двох аграрних господарств в судовому порядку вирішується право користування земельною ділянкою, на якій знаходилось захоплене збіжжя.

Надалі виник конфлікт, який полягав у тому, що одна із сторін почала збирати вищевказаний врожай, а інша сторона була з цим не згодна.

Так, представник «Оазис Півдня» повідомив, що 27 серпня представники ТОВ «ГЛОБАЛ-ИНВЕСТ» за допомогою невідомих озброєних осіб здійснили організацію масових заворушень, що супроводжувалися насильством над мешканцями села Надеждівка, здійснювали знищення майна місцевих жителів.

Для охорони публічного правопорядку та безпеки громадян на місце пригоди прибули співробітники Чаплинського відділення поліції, ГУ Національної поліції в Херсонській області та прокуратури Херсонської області.

На сьогодні процес збору врожаю призупинено. Громадянам рекомендовано звернутися до суду за встановленням права власності на збіжжя.

Крім того, першим заступником начальника ГУ Національної поліції в Херсонській області повідомлено, що відкрито кримінальні провадження по вказаним фактам. Наразі з’ясовуються всі обставини даної ситуації.

Результати роботи правоохоронних органів будуть заслухані на наступному засіданні оперативного штабу/
Джерелоскачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 
 
Copyright © 2017 http://azovnews.in.ua/ All Rights Reserved.