AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА
 
реклама на сайте

Педпрацівників Генічеського району нагородили почесними грамотами

Педпрацівників Генічеського району нагородили почесними грамотами


29 серпня відбулась конференція педагогічних працівників району. В святковій атмосфері слухали керівника відділу освіти про здобутки та успіхи наших освітян на теренах району, області та країни за 2016-2017рр.

Були нагородження грамотами, подяками та грошовими винагородами за вагомий внесок в розвиток освіти Генічеського району колективів шкіл, сільських та селищних голів, директорів шкіл, вчителів.

Грамотою Генічеської районної ради було відзначено депутата Херсонської обласної ради, вчителя навчально-виховного комплексу «Гімназія-спеціалізована школа 1 ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Толубець Галину Олегівну.

Педпрацівників Генічеського району нагородили почесними грамотами


В своєму виступі голова районної ради привітав вчителів району, побажавши їм міцного здоров’я, терпіння, творчого натхнення; зазначив на важливості таких зустрічей перед початком навчального року , на необхідності підтримки таких чудових традицій та з метою покращення комунікацій серед педагогічної громадськості започаткувати проведення спартакіади серед вчителів, що викликало схвалення у педпрацівників району.

На адресу районного керівництва звучали слова вдячності за підтримку сфери освіти Генічеського району. Завдяки спільній скоординованій роботі всіх гілок місцевої влади району багато зроблено , але ще більшого треба досягти.

Закінчив конференцію чудовий виступ талановитих дітей міста та району.скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 
 
Copyright © 2017 http://azovnews.in.ua/ All Rights Reserved.