AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА
 
реклама на сайте

У Генічеському районі готуються до нового навчального року

У Генічеському районі готуються до нового навчального року


Завершуються роботи з поточного ремонту спортивної зали Новогригорівської загальноосвітньої школи. Голова районної ради Андрій Євстратов та голова сільської ради Ігор Солоп відвідали приміщення спортзалу і проконтролювали хід виконання робіт.

До цих пір тут були лише обшарпані стіни, а нині в цій будівлі за рахунок спільного фінансування з бюджетів різних рівнів – районного та сільського – проводиться серйозний ремонт спортивного залу.

Вже повністю замінено підлогу (до речі тепер одна з найкращих в спортивних залах Генічеського району) та замінено дерев'яні вікна на енергозберігаючі - металопластикові.

Крім того буде пофарбовано стіни та встановлено нові баскетбольні кільця. Школярі вже в цьому навчальному році отримають оновлений чудовий спортивний зал, в якому буде тепло, затишно, зручно, а головне - будуть створені всі умови для занять фізкультурою та спортом.
Джерелоскачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 
 
Copyright © 2017 http://azovnews.in.ua/ All Rights Reserved.