AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА
 
реклама на сайте

Шкільна реформа на Херсонщині: проблем більше, ніж користі

Шкільна реформа на Херсонщині: проблем більше, ніж користі


В ході підготовки до нового навчального року, шляхом реорганізації 8 шкіл, оптимізована мережа загальноосвітніх навчальних закладів Чаплинської ОТГ (6), Хрестовської ОТГ (1), Генічеського району (1).

До 1 вересня шляхом створення опорних шкіл і зниження ступенів закладів планується реорганізувати ще 18 шкіл (Асканія-Нова ОТГ - 4, Верхньорогачицький район - 3, Іванівський та Великоолександрівський райони по 2, Хрестовська ОТГ - 1).

Завдяки здійсненій оптимізації кількість малокомплектних шкіл складе 50 одиниць проти 67 на кінець 2016/17 навчального року. Про це повідомив керівник обласного управління науки і освіти Євген Криницький вчора, на засіданні колегії Херсонської ОДА.

За словами Криницького, зараз знаходиться на стадії вирішення питання про виділення коштів на оплату праці технічного персоналу в Бериславському, Голопристанському районах. Протягом червня - серпня поточного року місцевими бюджетами цих районів додатково направлено близько 2,5 млн грн витрат.

Проведена певна робота по зменшенню вакансій педагогічних працівників у навчальних закладах. Зокрема в м.Каховка, м.Нова Каховка, м Гола Пристань, Білозерському, Великоолександрівському, Генічеському районах закриті всі вакансії, в Новотроїцькому районі залишається 3 вакансії з 16 тих, що були на початок липня, у Верхньорогачицькому - 5 з 11, Горностаївському - 4 з 17, Бериславському - 1 з 8, Скадовському - 4 з 12.

Не здійснена оптимізація мережі установ, в тому числі шляхом створення освітніх округів, в Бериславському, Великолепетиському та Нижньосірогозькому районах, Григорівської сільської ради об'єднаної територіальної громади.

Через відсутність місцевих органів управління освітою у Виноградівській, Зеленоподській, Тавричанській сільських, Горностаївській селищній радах, об'єднаних територіальних громад гостро стоять проблеми атестації педагогічних працівників, які здійснюються атестаційними комісіями II рівня (підтвердження і встановлення вищої кваліфікаційної категорії, педагогічного звання); складання маршрутів руху шкільних автобусів для організації перевезення учнів; організації обліку дітей дошкільного та шкільного віку та контролю за виконанням вимог з навчання дітей в навчальних закладах.

Залишається проблемним питання браку коштів на заробітну плату технічного персоналу навчальних закладів. Так, не розглядалося питання додаткового фінансування з місцевих бюджетів в смт Нова Каховка, Горностаївському та Нововоронцовському районах, де нестача становить 3,4 млн грн і 6,4 млн грн й 1,8 млн грн грн відповідно.

На сьогодні загальний брак коштів на виплату заробітної плати технічного персоналу по області становить 70,9 млн грн. Управління освіти, науки й молоді облдержадміністрації направило чергові листи Міністерству фінансів України та Міністерству освіти і науки України про виділення стабілізаційної дотації Херсонській області на оплату праці технічних працівників навчальних закладів.скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 
 
Copyright © 2017 http://azovnews.in.ua/ All Rights Reserved.