AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА
 
реклама на сайте

Юристи-початківці обирають для стажування Херсонську юстицію

Юристи-початківці обирають для стажування Херсонську юстицію


Сьогодні питання залучення молоді на державну службу набуло значної актуальності, адже без оновлення кадрового потенціалу неможливе подальше зростання та розвиток інституту державної служби.

"Студенти старших курсів, часто опиняються перед досить важким вибором подальшого професійного шляху. Водночас, багато з них вже чітко усвідомлює свої життєві пріорітети та має досить конкретні плани на майбутнє. Головне територіальне управління юстиції у Херсонській області надає можливість молодим та енергійним громадянам, віком до 25 років, які навчаються на третьому і вище курсах ВНЗ за спеціальностями «Право» або отримали вищу освіту за вказаним напрямком пройти стажування у відділах органу юстиції у вільний від роботи та навчання час. Це чудовий шанс для кожного молодого фахівця здійснити свій професійний старт, здобути досвід роботи в дружній та кваліфікованій команді команді, а також зробити свій внесок у розвиток нашої держави", - розповідає керівних територіального органу юстиції Костянтин Хутковський.

Випускниця Запорізького національного університету Аліна та Міжрегіональної академії управління персоналом Ірина одні із перших, хто подав заявку на стажування через Інтернет до Головного територіального управління юстиції у Херсонській області скориставшись «он-лайн будинком юстиції», з успіхом його пройшли та вже вступили на державну службу.

Сьогодні дівчата розповідали про свої враження від стажування та від перших днів роботи на державній службі.

- Завершуючи навчання, я, як і абсолютно кожен студент випускних курсів, розмірковувала над питанням – з якою сферою пов'язати своє подальше життя? І тут натрапила в одному з інтернет видань на оголошення Головного територіального управління юстиції у Херсонській області, яке запрошувало пройти стажування у структурних підрозділах. Приємною новиною стало також те, що заявку можна подати он-лайн. Я вирішила: чому б не спробувати? Незадовго після того, як надіслала анкету, спеціаліст відділу персоналу зателефонувала мені та запропонувала обрати відділ, у якому я б хотіла стажуватись. Я обрала Херсонський міський відділ ДРАЦС, - розповідає Аліна.

- Наразі Ви вже завершили стажування та працюєте. Чи задоволені своїм вибором?

- Так звичайно, поперше мені дуже подобається специфіка цієї галузі, особливо що стосується проведення церемоній шлюбних обрядів. Дуже приємно бути частиною процесу створення нової сім'ї, бачити усміхнені обличчя та поєднувати серця закоханих. Мені здається, що це неймовірне відчуття неможливо порівняти з жодним іншим. Приємно також видавати маленьким українцям їхні перші документи у пологовому будинку та усвідомлювати, що зекономив купу часу їх батькам, який вони замість черг зможуть присвятити своїм діткам. Окрім урочистостей, вистачає також і паперової роботи, але дружній колектив та розуміюче керівництво завжди прийдуть на допомогу та навчать і порадять як найкращим чином вирішити поставлену задачу.

Юристи-початківці обирають для стажування Херсонську юстицію


- Ірино, роскажіть свою історію. Як Ви потрапили до органів юстиції та які Ваші враження від роботи.

- Я випадково зустріла двох знайомих дівчат, випускниць мого університету, вони розповіли мені, що працють в Херсонській юстиції та порадили пройти стажування. Я прислухалась до поради знайомих. Заяву, як і Аліна, також подала через інтернет.

- У якому відділі Ви проходили стажування?


- Я обрала сектор запобігання і виявлення корупції.

- Чому саме цей напрямок?

- Вважаю, що це дуже важлива та необхідна робота. Я свідомо вирішила працювати у цьому напрямку. Адже наша країна, яка прагне стате сучасною і європейською державою повинна звести нанівець це негативне явище, і я хочу приймати у цьому участь. Бо хто як не ми – молодь зможемо змінити нашу країну на креще, - наголошує Ірина.

- Скажіть, будь ласка, чи порадили б і Ви молодим херсонцям прийти на стажування до юстиції?

- Я вважаю, що знання отримані під час стажування дуже допомогли мені під час проходження тестування на посаду державного службовця, та під час співбесіди. Моїм керівником була кваліфікований та розумний спеціаліст, яка роз’яснила дуже багато теоретичних та показала багато практичних аспектів, що надало мені впевненість у своїх силах при проходженні тестування. А прийшовши на співбесіду, я мала достатньо практичних знань для того, аби відповідати на запитання членів комісії. Тож, однозначно, - рекомендую молодим юристам, особливо студентам, які ще не мають достатньо практичного досвіду, прийти на стажування до Головного територіального управління юстиції у Херсонській області.

Юристи-початківці обирають для стажування Херсонську юстицію


Якщо ви бажаєте пройти стажування в Управлінні, то потрібно заповнити анкету та надіслати її в електронному вигляді на електронну адресу відділу персоналу Головного територіального управління юстиції у Херсонській області lastivka2301@ukr.net або заповнити анкету в електронному вигляді за посиланням, розділ «Стажування».

За додатковою інформацією з питань проходження стажування звертайтеся до відділу персоналу Головного територіального управління юстиції у Херсонській області за адресою: Херсон, вул. Потьомкінська, 42/14 та за телефоном (0552) 49-20-38.
Джерелоскачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 
 
Copyright © 2017 http://azovnews.in.ua/ All Rights Reserved.