AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА
 
реклама на сайте

У Херсоні благодійний фонд видав перші гроші постраждалим від пожежі

У Херсоні благодійний фонд видав перші гроші постраждалим від пожежі


Благодійний фонд Херсона "Захист" почав видачу першої екстреної Фінансової допомоги постраждалим під час пожежі на Пилипа Орлика.

За словами голови правління фонду Лариси Польської, всі сім'ї з числа постраждалих отримали допомогу в розмірі 2240 грн. Загальна сума допомоги, яку надали на сьогодні становить близько 23 тис.

"За добу фонду вдалося зібрати 27 тис. Саме з цих коштів ми і видавали сьогодні матеріальну допомогу погорільцям. Решта від цієї суми перерахуємо на лікування рятувальника Максима Клименко", - говорить Лариса Польська.

Засоби, зазначає голова правління фонду продовжують надходити. Найближчим часом матеріальну допомогу отримає кожен член сім'ї. На питання чому саме 2240 грн у фонді зазначають, що 2240 грн - це не оподатковувана податком сума нецільової благодійної допомоги.

"Усі благодійні пожертвування, що надходять на рахунок фонду будуть направлені на допомогу погорільцям в повному розмірі. Ні відсотка з цієї суми не йде на податкові витрати фонду", - зазначає Лариса Польська.

До уваги херсонців, які хочуть допомогти постраждалим через благодійний фонд громади міста "Захист" Зробити це можна кількома способами:

1. безпосередньо на сайті фонду, натиснувши кнопку "Зробити пожертву";
2. через скарбнички фонду, що знаходяться в мережі супермаркетів "Фреш" в Херсоні;

Крім того, в цю суботу волонтерами фонду на центральному ринку буде проведена акція зі збору допомоги постраждалим. На волонтерах будуть спеціальні зелені стрічки під назвою фонду.

Контактна особа, в якої можна уточнювати всю інформацію - голова правління фонду Лариса Польська, тел. 050 396 49 15.
Також нагадуємо, що Приватбанком відкрито єдиний рахунок для допомоги постраждалим.
Наголошуємо, що ніякі посадовці грошей не збирають.
Джерелоскачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 
 
Copyright © 2017 http://azovnews.in.ua/ All Rights Reserved.