AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА
 
реклама на сайте

"Я зроблю все для успіху реформи децентралізації на Буковині", - Максим Бурбак

"Я зроблю все для успіху реформи децентралізації на Буковині", - Максим Бурбак


Через гальмування процесу децентралізації на Буковині новоутворені об’єднані територіальні громади, а також ті села, які хочуть влитися до існуючих громад, можуть втратити приблизно 20 мільйонів гривень державної субвенції на інфраструктуру.

На сесії Чернівецької облради 13 вересня депутати тричі відмовились розглядати питання "Про схвалення змін до перспективного плану формування територій громад".

Та якщо облрада не підтримає це рішення, то близько 60 тисяч буковинців, що проживають у новостворених ОТГ, не зможуть отримати значну фінансову підтримку від держави на розвиток інфраструктури, інноваційної економіки, туризму. Тому присутні на сесії керівники ОТГ та окремі депутати буквально благали керівництво ради негайно винести це питання на розгляд.

Поки тисячі буковинців очікують на прийняття життєво важливого рішення облради, її депутати вирішили влаштувати "гастролі". Так, міжфракційна робоча група з вивчення питання внесення змін до перспективного плану виїхала на зустрічі в райони – мовляв, поцікавитись, чи підтримують вони пропозиції ОДА, винесені на розгляд облради. Однак замість того, щоб агітувати населення до створення ОТГ і пояснювати людям переваги децентралізації, обранці поводилися досить дивно.

Максим Бурбак гнівно відреагував на ситуацію: "Така реакція депутатів облради на процес створення ОТГ в Чернівецькій області для мене не новина. Ну не хочуть вони втрачати вплив на громади на Буковині. Адже після створення об'єднаної громади до них приходити та просити чогось вже не треба. І гоноровість місцевих обранців поступово обнуляється. І вже щоки нема для кого дути.

А громада вільно розвивається без остраху негативної реакції з боку обласних обранців. А гастролі цієї комік-групи районами мого 204-го виборчого округу ще раз доводять правильність моїх дій.

Ще в складі Уряду Арсенія Яценюка ми запровадили децентралізацію влади в Україні , і вже в статусі народного депутата зробив і зроблю все для успіху імплементації цієї реформи в нашій області. І цей процес не спинити, депутати-ретрогради!!!"
Джерелоскачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 
 
Copyright © 2017 http://azovnews.in.ua/ All Rights Reserved.