AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА
 
реклама на сайте

Задля збереження доріг, Херсонщина отримає нові пересувні габаритно-вагові комплекси

Задля збереження доріг, Херсонщина отримає нові пересувні габаритно-вагові комплекси


Сьогодні, в рамках робочого візиту, Херсонщину відвідав голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк.

Під час наради порушувалось ряд важивих питань, одне з яких - стан доріг Херсонщини.

Михайло Ноняк підкреслив, що країна загалом витрачає близько 30 млрд. грн. на будівництво доріг, але близько 10% відремонтованого знищується за сезон. "Мобільні" комплекси дозволять ефективніше контролювати рух великовагових транспортних засобів: виявляти та штрафувати вантажівки, котрі їздять перевантаженими та порушують встановлені обмеження, руйнуючи автомобільні траси.

«Європа виділяє кошти на придбання ГВК. Загалом до кінця року «Укртрансбезпека» отримає 78 нових ГВК. Херсонщина - 3-4 пересувні габаритно-вагові комплекси, але для функціонування необхідні майданчики. Місто та область повинні підтримати їх будівництво, у цьому разі буде ефект від співпраці», - запевнив Михайло Ноняк.

Керівник Чорноморського міжрегіонального управління "Укртрансбезпеки" Ігорь Пастух відмітив, що наразі на Херсонщині функціонує лише один такий майданчик – на виїзді з міста, в районі Бериславського шосе. У перспективі – будівництво ще 3. Таким чином, будівництво майданчиків під ГВК стає вкрай необхідним та першочерговим.скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 
 
Copyright © 2017 http://azovnews.in.ua/ All Rights Reserved.