AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА
 
реклама на сайте

Херсонський Механічний завод підтримав освітній експеримент

Херсонський Механічний завод підтримав освітній експеримент


Херсонський Механічний завод і Херсонський політехнічний коледж стали учасниками освітнього експерименту із запровадження дуальної форми навчання.

Ця форма передбачає, що студенти одночасно з навчанням проходять виробничу практику на підприємстві за своєю спеціальністю і отримують практичний досвід роботи.

Як розповів заступник директора коледжу з навчально-професійній роботі Олександр Нарожний, наразі студенти 4-х спеціальностей проходять практику на механічному заводі. Співпраця з підприємством дозволяє коригувати програму навчання під потреби майбутнього роботодавця, а студенти можуть розраховувати на працевлаштування, тому що вже на етапі навчання дізнаються специфіку роботи заводу.

Херсонський Механічний завод підтримав освітній експеримент

"Нам потрібні молоді спеціалісти, які вміють працювати на сучасному металургійному та машинобудівному виробництві. Упевнений, що хлопці зробили правильний вибір, вирішивши здобувати фах для реального сектора економіки. Україна розвивається, ринок праці диктує свої вимоги, тому поєднання роботи і навчання - це можливість отримати той самий досвід, без якого складно конкурувати на ринку праці".

"Зараз у хлопців є можливість отримувати такий досвід, - коментує голова правління Херсонського Механічного заводу Андрій Путілов. - До випускників коледжу ми і раніше придивлялися. Є приклади, коли студенти, які проходили практику, залишалися у нас працювати і сьогодні вони вже на власному досвіді розповідають нинішнім практикантам про те, що таке виробництво і які завдання перед ними стоять, як організована робота, які є соціальні гарантії для працівників.
Джерело

скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 
 
Copyright © 2017 http://azovnews.in.ua/ All Rights Reserved.