AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА
 
реклама на сайте

Осінь буде урожайною: Херсонську міськраду чекають викриття

Осінь буде урожайною: Херсонську міськраду чекають викриття


Справа із затриманням директора Департаменту фінансів Херсонської міськради набуває неочікуваного повороту. Романа Підіпригору випускають під заставу у 80 прожиткових мінімумів. Таке рішення прийнято судом на підставі звернень групи виборців Камишан та Зеленівки, які «позитивно відгукуються про свого депутата».

Нагадаємо, що Р.Підіпригора затриманий на місці злочину при спробі дачі хабара начальнику Управління захисту економіки в Херсонській області в розмірі 3,5 мільйона гривень. Крім цього, він обіцяв щомісяця «дякувати» в іноземній валюті за гарантії недоторканності при «розпилюванні» бюджету.

Виникає питання, що означають для підпільного кримінального мільйонера Підіпригори 80 тисяч, якщо він з легкістю готовий дістати з кишені 3,5 мільйони? І найголовніше, чому поліція і прокуратура змінили гнів на милість?

Як повідомив на умовах анонімності співробітник прокуратури, Р.Підіпригора, після утримання в ізоляторі, усвідомив тяжкість своїх дій і пішов на угоду зі слідством. По-іншому, чиновник готовий надати правосуддю всю необхідну інформацію під гарантії поблажливого ставлення.

А те, що вони будуть виконані, сумніватися не доводитися. Справа на контролі у прокурора області В.Тригубенко. В силу займаної посади через Р.Підіпригору приходили всі документи, що стосувались цільового розподілу бюджетних коштів.

Грошовий пост в міській Адміністрації дозволяв Р.Підіпригорі «пилити» бюджет під прикриттям першого заступника міськадміністрації І.Козакова і в.о. керуючої справами Е.Гандзюк. Втім, Роман Підперигора тільки ланка в корупційній схемі В.Миколаенко.

У кулуарах міськради давно ходять чутки, що херсонський градоначальник наділив своїх підручних Е.Гандзюк і І.Казакова правом розподіляти народні гроші на їх розсуд. А «свій» директор Департаменту фінансів, не дивлячись, підмахував документи. Тепер Підіпригорі досить позиціонувати себе як «жертву обставин» і прямо заявити, що порушувати закон його змушувало керівництво міста. Це пом'якшить покарання аж до умовного терміну.

Правоохоронці впевнені, що при розплутуванні ниточок, що ведуть до Миколаєнко, Гандзюк і Козакова, розкриють нові епізоди злочинної діяльності мера і його команди, які одночасно раптово захворіли, зрозумівши, що їх «злили». Крім того, масла у вогонь корупційного скандалу вже точно додасть голова Соціалістичної партії України І.Ківа, автор недавніх концертів біля мерії проти міської влади.

Роман Підіпригора, безумовно, порушив закон. Але якщо його показання дозволять посадити на лаву підсудних злодійкуватих шахраїв Миколаєнко, Гандзюк, Казакова та інших, то ми вже потерпимо.
Джерелоскачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 
 
Copyright © 2017 http://azovnews.in.ua/ All Rights Reserved.