AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА
 
реклама на сайте

Члени антирейдерського штабу звітували про результати роботи

Члени антирейдерського штабу звітували про результати роботи

З метою захисту прав власників та орендарів земельних ділянок сільськогосподарського призначення, запобігання протиправному поглинанню і захопленню сільськогосподарських підприємств, за ініціативи Міністра юстиції України Павла Петренка, розпорядженням голови Херсонської обласної державної адміністрації від 01.08.2017 № 550 створено оперативний штаб із забезпечення прав і свобод власників земель чи збіжжя. Для забезпечення комплексного підходу в боротьбі з рейдерством до складу оперативного штабу увійшли керівництво Херсонської обласної державної адміністрації, Головного територіального управління юстиції у Херсонської області, правоохоронних органів, керівник Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області та представники громадських організацій, що захищають інтереси аграрного сектору.
Аби прозвітувати про результати своєї роботи та оперативне реагування на спроби рейдерських захоплень землі та зібраного врожаю у приміщенні прес-клубу «Новий день» зібрались члени антирейдерського штабу, серед яких: начальник Головного територіального управління юстиції в Херсонській області Костянтин ХУТКОВСЬКИЙ, заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрій БАЛОНЬ, заступник начальника Головного управління Національної поліції в Херсонській області – начальник слідчого управління Микола ВЕРБИЦЬКИЙ, заступник начальника Головного управління Національної поліції в Херсонській області Микола ЦАП.
Захід розпочав заступник голови оперативного штабу Костянтин Хутковський, який зазначив, що що на гарячу лінію штабу постійно надходять звернення з різних питань, часто ці питання не мають безпосереднього відношення до діяльності штабу, а більшість із них можна вирішити надавши консультацію в телефонному режимі. «На жаль випадки рейдерських посягань на територіїї нашої області не поодинокі, а шахраї, користуючись частіше за все, правовою неграмотністю громадян, відбирають їхню землю та врожай. Аби протистояти цьому негативному явищу, на початку серпня цього року і були утворені антирейдерські штаби. Станом на 19 жовтня 2017 оперативним штабом проведено 7 засідань, на яких розглянуто 11 звернень з питань рейдерства, половину з яких вже вирішено позитивно по суті. За рядом звернень вже внесено відомості у єдиний державний реєстр досудових розслідувань» - розповів керівник обласної юстиції.
Начальник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області подякував представникам обласної державної адміністрації, поліції та прокуратури за плідну співпрацю та небайдужість до відстоювання законних інтересів громадян, та наголосив на тому, що антирейдерський штаб не зупиниться на досягнутому та надалі працюватиме захищаючи права жителів Херсонщини.
Нагадуємо, якщо Ви вважаєте, що відносно вашого майна були спроби рейдерського захоплення або інші незаконні дії у напрямку заволодіння землею чи збіжжям, звертайтеся за телефонами гарячої лінії: 0668775389 та 0989816512.


скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 
 
Copyright © 2017 http://azovnews.in.ua/ All Rights Reserved.