AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА
 
реклама на сайте

Арсеній Яценюк у Кракові: В питанні енергобезпеки ЄС має триматися цінностей, а не ціни (відео)

Арсеній Яценюк у Кракові: В питанні енергобезпеки ЄС має триматися цінностей, а не ціни (відео)

«Північний потік-2» ставить під загрозу європейську енергетичну безпеку. Тож дуже важливо говорити однією мовою, триматися цінностей ЄС, а не ціни валюти», - наголосив лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк у Кракові під час міжнародної конференції, присвяченої проблемам миру і безпеки у Європі у п'ятницю, 27 жовтня.

Арсеній Яценюк у Кракові: В питанні енергобезпеки ЄС має триматися цінностей, а не ціни (відео)

На запрошення Фонду Конрада Аденауера лідер «Народного фронту» взяв участь у дискусії «Майбутнє – як Європа подолає кризу?» разом із Комісаром ЄС з питань розширення та європейської політики сусідства Йоганнесом Ганом та головою Комітету європейського парламенту з закордонних справ Девідом Макалістером.

Арсеній Яценюк підкреслив, що завдяки спільним зусиллям разом із ЄС та США Україна позбулася повної залежності від російського газу: «Ми були повністю завойовані Росією в сфері постачання газу. Тепер ми маємо прямі угоди з компаніями, які базуються в ЄС, на дуже прозорих умовах, за якими Україна придбаває природній газ».

Водночас він наголосив на важливості для ЄС мати спільну енергетичну політику: «Сумнозвісний «Північний потік-2» може надзвичайно сильно вплинути на Україну, Польщу, Словаччину, позбавити кожну з цих країн мільярдів доларів прибутків і ставить під загрозу європейську енергетичну безпеку».

«Тож дуже важливо говорити однією мовою, триматися цінностей ЄС, а не ціни валюти», - підкреслив Арсеній Яценюк.

скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 
 
Copyright © 2017 http://azovnews.in.ua/ All Rights Reserved.