AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА
 
реклама на сайте

Максим Бурбак: Жодного питання щодо об'єднання з іншими політичними силами в порядку денному з'їзду партії не стоїть (відео)

Максим Бурбак: Жодного питання щодо об'єднання з іншими політичними силами в порядку денному з'їзду партії не стоїть (відео)

На черговому з'їзді політичної партії "Народний фронт" обговорюватиметься суспільно-політична ситуація. Питання про об'єднання з іншими політичними силами немає в порядку денному.

Про це наголосив керівник фракції "Народний фронт" Максим Бурбак, спілкуючись з журналістами в кулуарах парламенту.

"Жодного питання щодо об'єднання з іншими політичними силами в порядку денному нашого з'їзду не стоїть", - наголосив Максим Бурбак.

Він зауважив, що братиме учать у з'їзді як керівник Чернівецької обласної територіальної організації політичної партії "Народний фронт" та як керівник парламентської фракції.

"Щоб ми обговорили суспільно-політичну ситуацію в країні, щоб ми почули наших міністрів, які були делеговані до Кабміну від фракції "Народний фронт". Я прозвітую про роботу фракції і ми обговоримо наші внутрішні політичні питання", - відзначив Максим Бурбак.

скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 
 
Copyright © 2017 http://azovnews.in.ua/ All Rights Reserved.