AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА
 
реклама на сайте

Найкраща гарантія безпеки для України – це членство в НАТО.

Найкраща гарантія безпеки для України – це членство в НАТО.

"Найкраща гарантія безпеки для України – це членство в НАТО. Це також найкраща гарантія і для наших західних партнерів, адже сьогодні ми боронимо кордони Європейського Союзу і країн-членів Альянсу. Ми платимо життя українців за спокій в Європі. Нам потрібно відновити переговори і підписати план дій України щодо набуття членства в Альянсі, відповідно до рішення, прийнятого у 2008 році на саміті НАТО в Бухаресті.
Пріоритети Народний фронт на 2018 і 2019 рік – це, беззаперечно, членство України в ЄС і в НАТО. Згадайте, хто вірив у те, що Україна матиме безвізовий режим? Але це сталося. Тому що ми разом із європейськими партнерами прийняли дорожню карту, як запровадити безвіз. Ми звертаємося до наших партнерів по Євросоюзу: дайте нам чіткий план, запропонуйте такий самий варіант для членства України в ЄС."
- А. Яценюкскачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 
 
Copyright © 2017 http://azovnews.in.ua/ All Rights Reserved.