AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА
 
реклама на сайте

Парламент має ухвалити закон «Про службу в органах місцевого самоврядування», - Олена Ледовських (відео)

Парламент має ухвалити доопрацьований закон «Про службу в органах місцевого самоврядування», який є одним з пріоритетних у просуванні реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади.

Про це заявила представниця фракції «Народний фронт», перший заступник голови Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Олена Ледовських під час засідання Погоджувальної ради.

Вона зазначила, що за дорученням Верховної Ради у травні ц. р. було доопрацьовано та внесено для повторного розгляду закон «Про службу в органах місцевого самоврядування» (№2489). За її словами, до закону надійшло лише 4 пропозиції від народних депутатів. «Комітет вкотре наполягає на розгляді даного закону, який на сьогодні є одним з найбільш актуальних і пріоритетних у просуванні реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади», - наголосила народний депутат.

Крім того, Олена Ледовських нагадала, що Верховна Рада досі не визначилася з представником парламенту до складу Комісії з питань вищого корпусу державної служби.

«Більше року, як в Україні створена ця служба і вона працює відповідно до закону про державну службу. На сьогодні вже було проведено 199 конкурсів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А». Але Верховна Рада – це єдиний орган, який не призначив свого представника до її складу, що фактично позбавляє нас можливості здійснювати належний парламентський контроль за її діяльністю», - заявила народний депутат.

За її словами, жодних застережень до кандидата, який був представлений комітетом, у Верховної Ради не було. «Однак з незрозумілих причин цю кандидатуру не було підтримано», - наголосила Олена Ледовських.

Вона також звернулася до Голови парламенту Андрія Парубія з пропозицією провести нараду голів фракцій для вирішення цього питання.

скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 
 
Copyright © 2017 http://azovnews.in.ua/ All Rights Reserved.