AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА
 
реклама на сайте

Максим Бурбак: Парламент має підтримати підвищення відповідальності за порушення ПДР (відео)

Максим Бурбак: Парламент має підтримати підвищення відповідальності за порушення ПДР (відео)

Парламент повинен прийняти законопроекти Міністерства внутрішніх справ, які посилюють відповідальність за керування транспортного засобу в нетверезому стані та порушення правил дорожнього руху.

На цьому наголосив керівник фракції "Народний фронт" Максим Бурбак під час Погоджувальної ради.

"Минулого тижня Уряд прийняв пакет законів, яким передбачається підвищення рівня безпеки дорожнього руху. На наших дорогах щороку гине більше людей, ніж під час бойових дій. Ми повинні зробити все, щоб збільшити штрафи за водіння в нетверезому стані. Запровадити фото та відео фіксацію порушення правил дорожнього руху та збільшити відповідальність за адміністративні правопорушення", - підкреслив Максим Бурбак.

Він звернувся до Голови парламенту з пропозицією розглянути ці законопроекти в пленарний четвер.

"Пропонуємо одразу, як вони будуть зареєстровані в парламенті, розглянути їх на профільному комітеті і в четвер, в першій половині дня, винести в сесійній зал для розгляду. Впевнений, в залі є більшість, яка підтримає безпеку руху в Україні", - наголосив керівник фракції.

скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 
 
Copyright © 2017 http://azovnews.in.ua/ All Rights Reserved.