AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА
 
реклама на сайте

Керівник обласної юстиції консультував мешканців бериславського району

Юстиція Херсонщини відкрита для людей. Незважаючи на осінню погоду, мобільний консультативний пункт під головуванням начальника Херсонської юстиції Костянтина Хутковського продовжує роботу та допомагає жителям області захищати свої права.
Сьогодні мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги направилась до сіл Червоний Маяк та Костирка Бериславського району. Це вже 106 населений пункт, який відвідав консультативний пункт в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!».
«Більше 1000 людей за останні місяці отримали безоплатну правову допомогу не виїжджаючи за межі власного селища. Тішить усвідомлення того, що робимо дійсно корисну справу. Юстиція Херсонщини – відкрита для людей і завжди готова їм допомагати. », - зазначив керівник обласної юстиції.
Двом жінкам похилого віку із села Червоний Маяк, у яких виникли проблеми з оформленням спадщини, начальник територіального органу юстиції надав вичерпні роз’яснення та забезпечив їх невідкладний прийом спеціалістами Бериславської державної нотаріальної контори.
Питання молодої жінки, колишній чоловік якої, одружившись вдруге геть забув про сплату аліментів дитині від колишнього шлюбу, Костянтин Валентинович взяв під особистий контроль.
Окрім того, жителі Бериславського району сьогодні отримали праві консультації з питаннь спадкування нерухомості, що знаходиться на території АТО, виділення меж земельної ділянки, порядку нарахування аліментів, категорії осіб, яким надається адвокат за рахунок держави, нарахування пенсії, відновлення репутації та відшкодування моральної шкоди у судовому порядку, порядок оформлення технічної документації на будинок та інших.

Керівник обласної  юстиції консультував мешканців бериславського району

Керівник обласної  юстиції консультував мешканців бериславського району
скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 
 
Copyright © 2017 http://azovnews.in.ua/ All Rights Reserved.