AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА
 
реклама на сайте

Маленькі, але вже досить талановиті жителі Херсонщини знають: «кожен МАЄ ПРАВО!»

Спеціалісти Відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Херсонській області відвідали вихованців танцювальний гуртку «Viva Dance» на базі Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 46.
Благополуччя дітей і їх права завжди викликали пильну увагу не лише на державному рівні, але й на міжнародному. Тому реалізація загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» допомагає кожній дитині гучно заявити про свої права, а Головне територіальне управління юстиції у Херсонській області допомагає у їх пізнанні.
Діти повинні знати свої права та розуміти як їх відстоювати. Вивчення прав людини – це виховання упевненості в собі, терпимості, захищенності. У кожної людини є права. Дитина теж людина! Значить і у неї є права!

Маленькі, але вже досить талановиті жителі Херсонщини знають: «кожен МАЄ ПРАВО!»

Маленькі, але вже досить талановиті жителі Херсонщини знають: «кожен МАЄ ПРАВО!»
скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 
 
Copyright © 2017 http://azovnews.in.ua/ All Rights Reserved.