AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА
 
реклама на сайте

Олег Ляшко прокоментував бюджет 2018 і підтримку українського виробника

Олег Ляшко прокоментував бюджет 2018 і підтримку українського виробникаЯк же глибоко метастази політики економічного ідіотизму, меншовартості і залежності вразили нашу країну, що треба відчайдушно доводити абсолютно очевидні для кожного істини: без сильної національної економіки не буде сильної, достойної України.

Українці отримують найнижчі зарплати в Європі, але коли ми боремося за підвищення зарплат для наших людей, знаходяться економічні ідіоти, які кажуть, що підвищення зарплат - це погано.

У структурі українського експорту переважно дешева сировина, але коли ми добиваємся, щоб Україна торгувала продукцією, а не сировиною, знову економічні ідіоти при владі і грантожери кажуть, що це дуже погано.

В Україну цього року завезли імпорту на 5 мільярдів доларів більше, ніж ми експортували за кордон своєї продукції, що тягне за собою знецінення гривні і зростання цін, але знову знаходяться економічні ідіоти, які кажуть, що це добре, а наша ініціатива "Купуй українське, плати українцям!" - це дуже погана корупція.

До тих пір, поки Україною такі керуватимуть економічні ідіоти, які переконані, що щасливий українець - це бідний, низькооплачуваний, залежний від подачок влади - наша держава позбавлена і шансу, і сенсу.

Замість політики економічного ідіотизму, яку проводить влада, ми пропонуємо політику економічного націоналізму - єдиновірний шлях відродити державу, забезпечити українців роботою і гідною зарплатою в рідній Україні!

#економічний_націоналізм

Олег Ляшко в соціальній мережі Facebook

скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 
 
Copyright © 2017 http://azovnews.in.ua/ All Rights Reserved.