AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА
 
реклама на сайте

Радикали Херсонщини привітали діток з Днем Миколая

Радикали Херсонщини привітали діток з Днем МиколаяГолова територіальної організації РПЛ у Херсонській області Василь Рудик та депутат Корабельної райради у м. Херсоні Тетяна Кучеренко відвідали Херсонський обласний центр соціальної і трудової реабілітації для дітей-інвалідів.

Благодійність – це місто, в будівництво якого кожна людина вносить свій камінь. Не має нічого приємнішого від результату доброї справи, як щира посмішка маленьких дітлахів, особливо коли вони так потребують нашої турботи та любові.

Саме з теплом у серці та душі в День святого Миколая Василь Рудик та Тетяна Кучеренко відвідали Херсонський обласний центр соціальної і трудової реабілітації для дітей-інвалідів. Мета візиту – привітати дітлахів з обмеженими можливостями зі святом та вручити їм солодкі подарунки.

«Бачити щасливі очі цих мужніх та сильних діток – вже є велике щастя. Ще більш приємно, коли ми можемо щось зробити для того, щоб вихованцям було комфортно й затишно», - сказав Василь Рудик.

Радикали Херсонщини привітали діток з Днем Миколая


Тетяна Кучеренко відзначила високий рівень закладу і подякувала за це керівнику Центру заслуженому вчителю України Нікішиній Лідії Трофимівні.

До слова, Херсонський обласний центр соціальної і трудової реабілітації для дітей-інвалідів із 2016 року функціонує як комунальна установа Херсонської обласної ради.

На лікуванні у Центрі реабілітації – більше 100 дітей з Херсонської області, які мають важкі захворювання, як фізичні, так і психічні. Нині це заклад, де постійно впроваджуються новітні корекційно-розвиваючі методики. Процес реабілітації поєднується, враховуючи стан здоров`я дитини, захворювання та систематизуються в індивідуальному плані реабілітації кожної окремої дитини.

У ході візиту директор Центру Лідія Нікішина провела для гостей екскурсію та розказала про існуючі проблеми. Наразі заклад планують закрити та лишити діток можливості реабілітувати своє здоров’я.

Радикали Херсонщини привітали діток з Днем Миколая


Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості дбати про всебічний розвиток їхніх інтересів та здібностей, забезпечити їм належний рівень медицини та виховання.

Джерелоскачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 
 
Copyright © 2017 http://azovnews.in.ua/ All Rights Reserved.