AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА
 
реклама на сайте

"Газ не пахне, але сьогодні він отримав політичний присмак", - Бурбак про пристрасті навколо змін до "газового закону" (відео)

"Газ не пахне, але сьогодні він отримав політичний присмак", - Бурбак про пристрасті навколо змін до "газового закону" (відео)
У Верховній Раді розгорівся скандал щодо проекту закону № 5722-д «Про внесення змін до Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу». Народний депутат Максим Бурбак розкритикував представників деяких політичних сил за спроби протягнути поправки на користь газових олігархів у останній робочий день.

19 грудня парламент не підтримав проект закону № 5722-д «Про внесення змін до Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» щодо порядку встановлення споживачам лічильників природного газу». Тоді для прийняття документа не двох вистачило голосів депутатів.

«Шановні колеги! Я так думав, що газ не пахне, у нього запаху нема, а тепер я бачу, що таки він пахне і зараз тут смердить газом. А ця поправка, з голосу озвучена, що відстрочення встановлення лічильників і штрафування за це на 5 років, то це що, допомога «Самопомічі» газовим олігархам, чи як? Я хочу ще раз вам нагадати події вівторка: було тоді голосувати… замість того ви вносите сьогодні, створюєте шоу ,в останній день для того, щоб відпрацювати всі аванси, які вам заплатили газові олігархи і на 5 рків відстрочити встановлення лічильників. Газ не пахне, але сьогодні він отримав політичний присмак», - розкритикував колег депутат Максим Бурбак.

Відео: https://www.facebook.com/maksym.burbak/videos/1564275756991674/
Все ж, 21 грудня, під час останнього в році засідання парламенту документ прийняли за основу і в цілому 325 голосами.

Проект закону про комерційний облік природного газу забороняє газорозподільним компаніям встановлювати загальнобудинкові лічильники без згоди співвласників багатоквартирних будинків. Крім того, документ передбачає можливість компенсації за встановлення індивідуальних лічильників з боку постачальників газу. Після вступу закону в силу термін встановлення лічильників для побутових споживачів пролонгується до 1 січня 2021 року.скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 
 
Copyright © 2017 http://azovnews.in.ua/ All Rights Reserved.