AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА
 
реклама на сайте

Максим Бурбак: Україна не повинна продовжувати газовий контрат з “Газпромом”

Максим Бурбак: Україна не повинна продовжувати газовий контрат з “Газпромом”


Газовий контракт, підписаний з Росією в 2009 році, Україна не повинна продовжувати після його закінчення в 2019, переконаний керівник фракції "Народний фронт” Максим Бурбак.

Про це він заявив під час ефіру на одному з телеканалів, відповідаючи на запитання щодо дії газового контракту з "Газпромом”.

"Газ для Росії – це ж зброя в гідридній війні. Це не торги. Це тиск на Європу і на нас. Тому цей контракт дійсно діє до 2019 року включно. Впевнений, ми не повинні його продовжувати. І лише залишається транзит, за що вони нам суттєво повинні збільшувати плату”, - наголосив Максим Бурбак.

Він підклеслив, що Україні важливо розвивату енергетичну незалежність. "Нам треба продовжити курс, який був розпочатий Урядом Арсенія Яценюка на диверсифікацію енергоносіїв і на енергетичну незалежність – збільшити власний видобуток”, - підкреслив Максим Бурбак.

Він нагадав, що Урядом Арсенія Яценюка у 2014 році було прийнято рішення позиватися до "Газпрому” у Стокгольмському арбітражному суді з вимогою скасувати дискримінаційні положення так званого контракту.

"Це була ініціатива виключно Арсенія Яценюка. Впевнений, за це його також цькували з Москви”, - зазначив Максим Бурбак.

Наприкінці 2017 року Україна виграла суд в Стокгольмському арбітражі, заощадивши 56 млрд доларів. А мінімальні річні обсяги газу, що його Україна зобов’язана купити у "Газпрому”протягом останніх двох років дії контракту, зменшені у десятеро: з 52 млрд кубометрів на рік до 5 млрд.

Джерело: nfront.org.ua


скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 
 
Copyright © 2017 http://azovnews.in.ua/ All Rights Reserved.