AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА
 
реклама на сайте

У Херсоні пройшла прес-конференція з питання забезпечення суверенітету України над тимчасово окупованими територіями

У Херсоні пройшла прес-конференція з питання забезпечення суверенітету України над тимчасово окупованими територіями

26 січня із робочим візитом Херсон відвідав народний депутат України Вадим Підберезняк. Спільно із головою Херсонської обласної організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ» Ігорем Пастухом пройшла прес-конфенція на тему «Особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями».

На захід було запрошено партійний актив місцевих та районних організацій, активістів, журналістів.

Голова обласної організації Ігор Пастух проінформував присутніх про прийнятий 18 січня 2018 року Закон України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях» та висвітлив позицію Партії та фракції «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

У ході прес-конференції актив обговорив Закон із захисту національних інтересів.

Більше року депутатами «НАРОДНОГО ФРОНТУ» лобіювалось це рішення в парламентських комітетах, особлива увага приділялась вилученню із законопроекту «Мінських домовленостей».

«Ухвалення законопроекту 7163 – це історичне рішення. Проект дозволить захистити права та інтереси України в ході ймовірної миротворчої операції ООН на Донбасі», - зазначив Ігор Пастух.

У найближчих планах – розширення санкційного і дипломатичного тиску на Росію, надання Україні летальних озброєнь та військової техніки, прийняття Радою Безпеки ООН рішення про введення миротворців ООН до окупованих територій Донбасу.

«НАРОДНИЙ ФРОНТ» послідовно виступає за постійне розширення економічних санкцій України та Заходу проти агресора, у тому числі й щодо режиму перевезення людей та вантажів до РФ та окупованих територій.

Депутати від «НАРОДНОГО ФРОНТУ» внесли кілька законопроектів щодо нових персональних та секторальних санкцій проти РФ і домагаються їх ухвалення Верховною Радою.

«Україна та всі країни світу повинні нарощувати економічний тиск на агресора, поки не припиняться обстріли, поки не будуть звільнені всі заручники, поки російські війська не вийдуть з Криму та Донбасу», - підсумував Вадим Підберезняк.

Джерелоскачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 
 
Copyright © 2017 http://azovnews.in.ua/ All Rights Reserved.