AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА
 
реклама на сайте

Зустріч з громадою села Шубранець Заставнівського району - Максим Бурбак

Зустріч з громадою села Шубранець Заставнівського району - Максим Бурбак

Максим Бурбак на своїй сторінці в соціальній мережі facebook повідомив про те, що:
Дуже цікава та незвична була сьогодні зустріч з громадою села Шубранець Заставнівського району. В минулому році з держбюджету було виділено 1,5 млн гривень на ремонт опалення школи та на перекриття даху дошкільного навчального закладу. Вже тоді домовились з сільським головою Василем Кукульняком, що після завершення робіт зберемо громаду та спитаємо чи задоволені люди, може є якісь зауваження до виконаних робіт. Громада висловила подяку голові за його ініціативу стосовно ремонтів та отримала запевнення у подальшій нашій спільній співпраці на користь села. Однак це був лише початок. Ми почали обговорення питання перепідписання договорів оренди земельних паїв. Ще минулого року на зустрічах з сільськими головами наголошував на численних скаргах громадян щодо шахрайських дій під час заключення відповідних договорів. Я просив голів контролювати такі дії «зацікавлених» осіб в своїх громадах. Надавати максимальне сприяння місцевим фермерам в збільшенні орендованої землі. Адже вони сплачують податки в місцевий бюджет, створюють робочі місця, допомагають у соціально-економічному розвитку громади. Великі агрохолдинги засіють, зберуть врожай і поїдуть. А фермер з родиною лишається тут, дбає про землю та громаду. То ж сьогодні у двобої зійшлись представники двох агрофірм, які зацікавлені в оренді паїв. Почули вони багато на свою адресу!!! Ціна за щорічну оренду одразу збільшилась з 1200 кг зерна за пай на рік до 1400. І це не кінець. Порадив громаді не приймати кінцевого рішення. Наступними зборами, без участі представників агрохолдингів, затвердити мінімальну ціну на пай по всьому селі та не зменшувати. Адже це головне джерело надходжень кожної сім`ї і громади в цілому.
Наостанок, як завжди, передав книги для оновлення бібліотечного фонду школи. Це вже стало доброю традицією, яку громада зустріла оплесками. - написав Він.

Зустріч з громадою села Шубранець Заставнівського району - Максим Бурбак
Зустріч з громадою села Шубранець Заставнівського району - Максим Бурбак
скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 
 
Copyright © 2017 http://azovnews.in.ua/ All Rights Reserved.