AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА
 
реклама на сайте

Арсеній Яценюк в інтерв’ю ФОКУС

Арсеній Яценюк в інтерв’ю ФОКУС

Арсеній Яценюк в інтерв’ю ФОКУС:

"Від однієї людини не може залежати доля країни. Має бути президент - як глава держави, гарант української Конституції і національний арбітр. Обраний на прямих національних виборах. Але в нього має бути чітка сфера відповідальності. В першу чергу - це відповідь на сьогоднішній виклик Україні: національна безпека, оборона, відновлення територіальної цілісності держави. Глава держави не повинен займатися держкомпаніями, енергетикою, антимонопольним законодавством тощо. Він має усвідомлювати: парламент - не підрозділ адміністрації президента, а уряд - не її господарське управління.

Тому Україні потрібна чітка стратегія управління політичною, економічною, соціальною системою країни.

Потрібна нова Конституція.

Мета цих змін - щоб люди чітко знали, хто за що в країні відповідає, і що буває, коли людина не виконує свої конституційні повноваження. Якщо це президент – є механізм імпічменту. Якщо уряд - механізм відставки. Якщо парламент - механізм дострокових виборів. Жодна політична фігура не має права отримати повну монополію на владу в країні. Кожна монополія завершувалася в Україні революцією.

Двічі українську Конституцію змінювали внаслідок революцій. Так було в 2004-му, так було в 2014 році. Революції відбувалися через недосконалість системи державної влади, через тяжіння до авторитаризму, узурпації і через несправедливість. Може, цього разу без революції Конституцію поміняємо, наведемо порядок в системі державного управління?

Є два шляхи реалізації цих змін. Перший - приведення законодавства України у відповідність до чинної Конституції. В нас підготовлені зміни в два кодекси та 45 законів. Другий і найбільш правильний – президентові очолити процес комплексних змін до Конституції, публічно і політично взяти на себе лідерство"

Джерело: Народний фронтскачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 
 
Copyright © 2017 http://azovnews.in.ua/ All Rights Reserved.