AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА
 
реклама на сайте

Чому тільки розслідувати факти фальсифікацій під час останніх виборів в ОТГ?

Чому тільки розслідувати факти фальсифікацій під час останніх виборів в ОТГ?

Є ганебний приклад справи Білика з фракції Василя Продана в Чернівецькій міськраді. Я переконаний, що перебування політичної сили в родинних відносинах з нардепами з БПП також не дає політичного захисту від кримінального переслідування.

Президент України Петро Порошенко закликає правоохоронців довести до кінця розслідування злочинів, пов'язаних з підкупом виборців на виборах в об'єднаних територіальних громадах (ОТГ).

"Не можу залишити без уваги вибори в об'єднані територіальні громади, які відбулися минулої неділі. Я дуже стурбований кількістю фактів підкупу виборців з боку окремих політичних сил. Для мене як для президента, як гаранта конституційних прав і свобод громадян, в тому числі і виборчих прав, це абсолютно неприпустимо ", - сказав президент на засіданні Ради національної безпеки і оборони України в середу, яке транслювали українські телеканали.

У зв'язку з цим П.Порошенко закликав правоохоронні органи якомога ретельніше розслідувати факти підкупу.

"Я б дуже попросив Національну поліцію, Генеральну прокуратуру, Службу безпеки України довести до кінця - щоб кожен, хто скоїв цей злочин проти демократії, опинився у в'язниці", - додав він.

Крім того, президент підкреслив, що перебування політичної сили в опозиції не дає політичної захисту від кримінального переслідування.

Також глава держави підтримав необхідність законодавчого посилення відповідальності за порушення виборчих прав. Зокрема, він повідомив, що законопроект, який раніше був внесений урядом, буде розглянуто в Національній раді реформ.

"Необхідно, щоб покарання за ці злочини були невідворотними", - сказав він.


Джерело: Цензор.Нетскачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 
 
Copyright © 2017 http://azovnews.in.ua/ All Rights Reserved.