AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА
 
реклама на сайте

Сесія Чернівецької міськради вкотре підтвердила, що перевибори цього «органу» неминучі

Сесія Чернівецької міськради вкотре підтвердила, що перевибори цього «органу» неминучі

Вчорашня сесія Чернівецької міськради вкотре підтвердила, що перевибори цього «органу» неминучі. Хто слідкував за черговим спектаклем, пересвідчився, що тут всі ролі давно роздані, виписані монологи та ретельно неодноразово відрепетирувані. Просто свій власний буковинський "Боллівуд". Режисер перевершив сам себе: тут і "Свобода" проти олігархів з пакетом законів з деолігархізації, і Батьківщина (трохи не в повному складі), залишки Самопомічі з безголовим Народним контролем, навіть частина БПП - усі долучились до захисту чергового земельного дерибану команди Фірташа, тобто все по сюжетній лінії. Ну а емоційний спіч голови фракції БПП як кульмінація сюжету - зірвав бурхливі оплески цієї акторської трупи. Але глядачам, тобто громаді, з цього театру ні естетичного задоволення, ні кращого життя - одні лише збитки. І за квитки на ці "театральні проби" громада мусить платити вкрай дорого. Майбутній розвиток міста катастрофічно гальмується!!!
А для тих, хто не встиг побачити це кількагодинне шоу, пропоную короткий класичний варіант перебігу подій. Нічого з роками не змінилось.

скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 
 
Copyright © 2017 http://azovnews.in.ua/ All Rights Reserved.