AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА
 
реклама на сайте

Закон про національну безпеку має бути ухвалений негайно, – Максим Бурбак

Закон про національну безпеку має бути ухвалений негайно, – Максим Бурбак

Фракція "Народний фронт" підтримує прийняття законопроекту про національну безпеку і наполягає на його ухваленні вже цього тижня.

Про це заявив керівник фракції Максим Бурбак під час Погоджувальної ради.

"Цього тижня маємо ухвалити Закон про національну безпеку", - сказав Максим Бурбак.


"Національна безпека - це пріоритет номер один для України на тривалі роки, а може й десятиліття. Без надійної оборони і безпеки наших громадян - все інше позбавлене сенсу. Наголошую, будь-які реформи, стрімкий економічний стрибок і високі соціальні стандарти не матимуть значення без гарантій безпеки", - наголосив керівник фракції.

Він відзначив, що Закон про нацбезпеку розроблений за участю експертів з НАТО.

"Наш сектор безпеки невпинно наближається до стандартів НАТО, Україна впевнено прямує до членства в Альянсі. Ми щодня боронимо не тільки себе, а й кордони НАТО від Росії", - зауважив Максим Бурбак.


Він підкреслив, що порядок фінансування української армії на рівні 5% ВВП був встановлений ще урядом Арсенія Яценюка. За його словами, це вдвічі більше аніж цього вимагають стандарти НАТО.

"Ці високі стандарти ми забезпечуємо і дотепер. Розробляються новітні озброєння. За чотири роки з нуля ми збудували сильну і боєздатну армію. Нам є з чим йти в НАТО. Фракція "Народний фронт" проголосує за Закон про національну безпеку, що отримав підтримку наших західних союзників", - наголосив керівник фракції.

Джерело: Народний фронтскачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 
 
Copyright © 2017 http://azovnews.in.ua/ All Rights Reserved.