AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА
 
реклама на сайте

З цікавістю прочитав публікацію на «Українській правді» - Максим Бурбак

З цікавістю прочитав публікацію на «Українській правді» - Максим Бурбак

Максим Бурбак на своїй сторінці в соціальній мережі facebook повідомив про те, що: - З цікавістю прочитав публікацію на «Українській правді» про події у Чернівцях стосовно змови, яка цинічно була сплетена у міській раді для усунення з посади мера Олексія Каспрука з метою реваншу впливу у місті скандального олігарха Дмитра Фірташа.

Назагал, те, що відбулося у моїх рідних Чернівцях, має стати сумним попередженням для здорових сил українського суспільства.

Іржа підкупів, антиукраїнських інтересів, кримінальних впливів продовжують підточувати нашу державу. У політичні змови і інтриги втягуються на перший погляд респектабельні політики і сили, чиї імена та назви пов’язують з демократичним табором. У результаті формування вибухових політичних коктейлів колишні «регіонали» відроджуються на регіональному рівні, влаштовуючи перевороти. Без законних виборів. Без запитування волі людей. Так, як вони звикли робити – через злодійські змови. І це сталося у моїх рідних Чернівцях.

Хочу щиро подякувати «Українській правді» за те, що у публікації прямо сказано: відставка мера Каспрука стала перемогою олігарха Фірташа. Дякую, що автор написав правду, що саме «Народний фронт» на чолі з Арсенієм Яценюком, з нашою політичної командою і місцевою громадою захищав місто від перевороту через скуплених олігархом депутатів міської ради. Ми знаємо, як за це нас інформаційно нищили, дискредитували як на місцевому так і на загальноукраїнському рівні. Але боротьба не закінчена.

Маю лише два зауваження щодо публікації в «Українські правді». Здивований словами автора про неможливість отримати у мене коментар з приводу означеної теми. Навіть важко припустити, з яких причин автор не зміг зв’язатися зі мною при тому, що я ніколи не уникав спілкування з журналістами, особливо щодо ситуації у Чернівцях. Оскільки вважав і вважаю, що лише через об’єктивне інформування ми можемо консолідуватися для зупинки і відвернення реваншу фірташів та їм подібних у Чернівцях чи у країні вцілому. Мої контакти , як і контакти прес-секретаря Олени Гламазди ніколи не були засекреченими.

І останнє. Упевнений, що автор публікації та редактори через необачність, а може недосвідченість вжили слово «клан» щодо людей, наших політичних соратників, які захищали місто від справжнього кримінально-мафіозного клану Фірташа. Іноді бажання вжити слово з експресивним значенням має свою мету – показати, що журналіст не має симпатій ні до кого зі сторін.

Проте, у даному випадку позицію все ж варто мати. Бути на правильній стороні. Проти реваншу олігархів. Але за чернівчан. За українців. - написав він.
скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 
 
Copyright © 2017 http://azovnews.in.ua/ All Rights Reserved.