AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА
 
реклама на сайте

Стаття дає чіткий розклад участі політичних сил у гальмуванні реформи - Максим Бурбак

Стаття дає чіткий розклад участі політичних сил у гальмуванні реформи - Максим Бурбак

Максим Бурбак на своїй сторінці в соціальній мережі facebook повідомив про те, що:
- Стаття дає чіткий розклад участі політичних сил у гальмуванні реформи. Проаналізуйте останні події в Чернівецькій обласній раді під час блискавичного прийняття незрозуміло чого під назвою «Зміни до перспективного плану розвитку Чернівецької області». Збігається майже все. І незаконний поділ Сокирянського району( 2 судові ухвали чітко на це вказують ) за сприяння голови ОДА Олександра Фищука, і тиха згода обласних депутатів, які за це похапцем, без обговорення, проголосували. Ну і мовчанка сокирянських «козачат» стосовно непідтримки створення Василівської громади. Обов`язково для ознайомлення з цією статтею сільським головам та прихильникам реформи з децентралізації Кельменецького та Сокирянського районів. Нагадую, що саме в цих районах голови райрад є представниками аграрної партії. «Саме Аграрна партія не зацікавлена у створенні великих спроможних громад, які змусять агрохолдинги сплачувати податки через просту інвентаризацію землі».
Хочу заспокоїти гарячі голови ретроградів. Реформу з децентралізації влади та створення об’єднаних територіальних громад вже не спинити. І з початком сесії у вересні Верховна Рада ще раз про це всім нагадає! - написав він.


Тиха контрреволюція скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 
 
Copyright © 2017 http://azovnews.in.ua/ All Rights Reserved.